ZNTK - Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego - Radom Sp. z o.o. - www.zntkradom.pl
Ponad 100 lat tradycji
ZNTK - Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego - Radom Sp. z o.o. - www.zntkradom.pl
ZNTK - Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego - Radom Sp. z o.o. - www.zntkradom.pl strona główna mapa serwisu ZNTK - Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego - Radom Sp. z o.o. - www.zntkradom.pl
ZNTK - Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego - Radom Sp. z o.o. - www.zntkradom.pl ZNTK - Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego - Radom Sp. z o.o. - www.zntkradom.pl ZNTK - Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego - Radom Sp. z o.o. - www.zntkradom.pl
Firma
Oferta współpracy Produkcja i usługi Ogłoszenia
Kontakt
ZNTK - Radom Sp. z o.o. na targach TRAKO 2013 wicej »
AirShow 2013 wicej »
TRAKO 2013 - Serdecznie zapraszamy! wicej »
Zapraszamy Pastwa do kooperacji! wicej »

Od 125 lat godni zaufania.

ZNTK - Radom Sp. z o. o jest wiodącym producentem kompleksowej gamy elementów armatury hamulcowej dla rynku kolejowego oraz renomowanym OE-mowskim dostawcą usług kooperacyjnych w zakresie obróbki metalu. Doświadczenie i sukces firmy oparte są na ponad 125 letniej tradycji. To ZNTK - Radom od 1887 roku wspiera polski rynek kolejowy, stając się jego niekwestionowanym liderem w zakresie elementów mechanicznych do taboru kolejowego.

Ciągłe inwestycje w stale unowocześniany park maszynowy pozwalają na produkcję skomplikowanych i precyzyjnych elementów przy pomocy obróbki skrawaniem głównie w technologii CNC. ZNTK - Radom Sp. z o. o specjalizuje się w długoterminowej, partnerskiej współpracy z firmami głównie branży kolejowej i motoryzacyjnej.

Priorytetowym celem firmy jest kompletna realizacja wymagań i oczekiwań naszych Klientów. Realizujemy go zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2009. Spełnianie przez ZNTK - Radom Sp. z o. o najwyższej jakości wyrobów i usług jest cyklicznie kontrolowane także za pośrednictwem zewnętrznych audytów naszych Klientów.ZNTK- Radom Sp. z o.o. dokonuje licznych inwestycji wspieranych ze środków programu Phare 2002. Z Sektorowego Programu Rozwoju MŚP i Innowacji - Krajowego Funduszu Dotacji Inwestycyjnych współfinansowany został zakup sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz zakup nowoczesnego układu sterowania CNC. Celem przedsięwzięcia jest wzrost zdolności produkcyjnych a w efekcie obrotów i konkurencyjności uzyskanej dzięki modernizacji.

Niniejszy dokument powstał dzięki pomocy finansowej Unii Europejskiej. Za treść tego dokumentu odpowiada ZNTK- Radom Sp. z o.o., poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają w żadnym razie oficjalnego stanowiska Unii Europejskiej.

Projekt i wykonanie www.copycon.pl
firmaoferta współpracyprodukcja i usługiogłoszeniakontakt